واگذاری مسکن بدون تبعیض انجام می شود

ریال نیوز : استاندار قزوین گفت: برای واگذاری مسکن به مردم هیچ تبعیضی وجود ندارد و تمامی واحدهای مسکونی در یک فرآیند مشخص به مردم تحویل داده خواهد شد.

به گزارش ریال نیوز ، محمدمهدی اعلایی استاندار قزوین روز شنبه در جلسه شورای تأمین مسکن استان قزوین اظهار داشت: در طرح جهش مسکن هیچ تفاوتی برای دستگاه ها و کارکنان وجود ندارد و اینکه برخی در داخل شهر قزوین زمین داشته باشند یا به صورت ویژه حمایت شوند، امکان ندارد و از نگاه دولت همه افراد یکسان هستند‌.

اعلایی اضافه کرد: با وضعیت موجود و واگذاری این طرح به شکل پراکنده به پیمانکاران، تکمیل نشدن متقاضیان و وجه واریزی محدودی که از سوی متقاضیان صورت گرفته، نباید روند پیگیری امور مختل شود و باید در کوتاه ترین زمان ممکن سازوکارهای لازم برای آغاز عملیات عمرانی اتخاذ شود.

استاندار قزوین با بیان این که نباید فرصت قرار گرفتن در فصل کار را از دست بدهیم، اضافه کرد: باید تمامی امور به گونه‌ای انجام شود که عملیات عمرانی و اقدامات مربوط به حوزه ساخت و ساز در فصل تابستان که فصل کار است آغاز شود.

نماینده عالی دولت در استان با بیان اینکه بیمه در تمامی پروژه ها به صورت الزامی باید در نظر گرفته شود، اظهار داشت: رعایت نکات ایمنی و پیگیری امور براساس یک اصول درست و منطقی باید در دستور کار متولیان احداث و اجرای طرح جهش مسکن باشد.

وی گفت: پیمانکاران و متولیان احداث مسکن در استان قزوین برای تأمین مصالح خود اولویت را بر خرید از تولیدکنندگان استانی بگذارند تا تولیدکنندگان استان هم مورد حمایت قرار گیرند.

نماینده عالی دولت در استان اضافه کرد: فرمانداران زمین های مناسب را برای اجرای طرح جهش مسکن که توسط دولت سیزدهم برنامه ریزی شده است شناسایی کنند تا شاهد اجرای این طرح در زمین های نا مرغوب و نامناسب نباشیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده − 6 =

دکمه بازگشت به بالا