کشورهای منطقه موقعیت خود را مدیون امام خمینی(ره) هستند

ریال نیوز : سرپرست فرمانداری شهرستان قزوین گفت: پیش از انقلاب اسلامی، استعمار غرب هرکاری که تمایل داشت در منطقه انجام می‌داد اما امروز مردم منطقه و  کشورهای اسلامی از جایگاه ویژه‌ای برخوردار هستند  که در چند قرن اخیر بی‌سابقه بوده است، این امر را نیز بدون اغراق مدیون امام(ره) هستند.

به گزارش ریال نیوز ، دومین جلسه هماهنگی بزرگداشت سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی(ره) به ریاست غلامحسن اسلامی‌صدر سرپرست فرمانداری شهرستان قزوین و با حضور رحیمی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندار و نمایندگان دستگاه‌های متولی در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.

غلامحسن اسلامی‌صدر در این جلسه بیان کرد: افتخار، عزت و استقلال امروز کشور را مرهون رهنمودها و رهبری امام خمینی(ره) هستیم، قبل از انقلاب جابه‌جایی سلسله‌های پادشاهی نیز با نظر غرب صورت می‌گرفت و پادشاهان زیر سلطه آن‌ها قرار داشتند اما به برکت انقلاب اسلامی و مجاهدت حضرت امام(ره) وضعیت تغییر کرد و استعمار غرب دیگر نمی‌تواند در منطقه هر کاری بکند.

وی با اشاره به موقعیت مردم منطقه، افزود: پیش از انقلاب اسلامی، استعمار غرب هرکاری که تمایل داشت در منطقه انجام می‌داد اما امروز مردم منطقه و  کشورهای اسلامی از جایگاه ویژه‌ای برخوردار هستند  که در چند قرن اخیر بی‌سابقه بوده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 + یازده =

دکمه بازگشت به بالا