اجتماعیاقتصادیفناوریگوناگون

کنفرانس بین‌المللی مدیریت دانش، بلاکچین و اقتصاد

به گزارش ریال نیوز، دکتر پیمان اخوان رییس انجمن علمی مدیریت دانش ایران با اعلام این خبر گفت: این کنفرانس بدنبال ایجاد زمینه مناسب برای همکاری، تبادل نظر و انتقال تجربیات و دستاوردهای علمی و عملی اساتید و پژوهشگران حوزه های مدیریت دانش محور، فناوری بلاکچین و اقتصاد می باشد.
وی ارائه راهکارهای نوین برای پیشبرد صنعت کشور با استفاده از فناوریهای جدید و بخصوص فناوری بلاکچین، و معرفی مدیریت دانش محور برای اداره هر چه بهتر سازمانها و همچنین تبادل نظر در خصوص فرصتهای اقتصادی پیش رو با استفاده از فناوری زنجیره بلوک را از دیگر اهداف برگزاری این همایش عنوان کرد.
دکتر پیمان اخوان تصریح کرد: معماری مدیریت دانش در سطح ملی و سازمانی، کارکرد بلاکچین در صنعت، اقتصاد دانش‌بنیان، فناوری بلاکچین، و رمز ارزها و تاثیر آنها در ابعاد مختلف اقتصاد از محورهای اصلی این همایش است که بخصوص در پنلهای تخصصی کنفرانس به آنها پرداخته خواهد شد.
وی تاکید کرد: با توجه به مجوزهای اخذ شده از وزارت علوم و پایگاه استنادی جهان اسلام (آی اس سی) تمامی مقالات پذیرفته شده در این کنفرانس‌دارای امتیاز علمی بوده و مقالات منتخب، در ویژه نامه یکی از مجلات معتبر کشور به چاپ خواهند رسید. همچنین تیم فنی کنفرانس در تلاش است تا گواهی های کنفرانس را بر روی بلاکچین اتریوم ارایه نماید که در نوع خود نوآوری جذابی برای فعالان این عرصه خواهد بود.
نخستین کنفرانس بین المللی مدیریت دانش، بلاکچین و اقتصاد ۲۲ آبان ۱۳۹۸ در تهران برگزار می‌شود. “مالکیت معنوی و مدیریت دانش، ماینینگ، بلاکچین در مدیریت شهری، بلاکچین در زنجیره تامین، بلاکچین در صنعت بانکداری، بلاکچین در صنعت نفت، اکسچنج و کریپتوکارنسی و فینتک” عناوین پنل‌های تخصصی این کنفرانس هستند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده − 1 =

دکمه بازگشت به بالا