سه دفتر پستی جدید افتتاح شد

به گزارش ریال نیوز به نقل از روابط عمومی شرکت ملی پست، این شرکت به مناسبت دهه مبارک فجر و سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و در راستای افزایش رفاه اجتماعی از سه دفتر پستی جدید و دو دفتر پستی بازسازی شده با حضور محمد احمدی معاون فنی و بازرگانی مدیرعامل رونمائی کرد.  

براساس این گزارش، دفتر پستی شهید بادامی در منطقه شمال غرب تهران واقع در خیابان جمالزاده شمالی از جمله واحدهایی است که پس از بازسازی به چرخه خدمات پستی بازگشته است. همچنین دفتر پستی شهید فیاض بخش در منطقه جنوب شرق تهران نیز دومین دفتر بازسازی شده است که امروز فعالیت خود را از سر می گیرد.

در همین ارتباط، دفتر پستی شهر جدید پرند و باجه پستی فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) در منطقه جنوب و ناحیه توزیع سعادت آباد در منطقه شمال از جمله واحدهایی است که پس از افتتاح به ارائه خدمات به هموطنان در این نقاط خواهند پرداخت.

احمدی معاون فنی و بازرگانی مدیرعامل در آئین افتتاح این واحدها گفت: این اقدام در راستای توسعه خدمت رسانی و خلق ارزش برای آحاد جامعه اتفاق افتاده و امیدواریم بهره وری را نیز به دنبال داشته باشد.

وی با اشاره به این که هم اینک حدود یکصد دفتر پستی در سطح تهران مشغول ارائه خدمت است افزود: لازم است در راستای ماموریت های جدید این شبکه، دفاتر بازطراحی و بهینه سازی شوند.

احمدی بر جایگاه ارزشمند کارکنان پست در بین دیگر دستگاه های اجرایی تاکید کرد و گفت: با توجه به این موقعیت، لازم است همکاران نیز متناسب با اهداف جدید پست، در رفتار سازمانی و اداری خود تغییرات لازم را ایجاد نمایند.

معاون فنی و بازرگانی مدیرعامل در ادامه به جانفشانی شهدا و ایثارگران در حفظ نظام و ارزش های انقلاب اشاره کرد و با گرامی داشت این ایام، از خانواده شهید بادامی تجلیل کرد.

لازم به ذکر است این دفاتر با اعتباری بالغ بر 8 میلیارد ریال به بهره برداری رسیده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × 1 =

دکمه بازگشت به بالا