محاکمه محتکران در دادگاه صحرایی

به گزارش ریال نیوز، سیدکمال‌الدین شهریاری نماینده مردم دشتی و تنگستان در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با فارس،‌با اشاره به احتکار لوازم بهداشتی توسط عده‌ای سودجو در کشور،‌گفت: همواره در زمان‌ها و مکان‌های مختلف در زمان جنگ و در شرایط خاص عده‌ای سودجو دست به احتکار لوازم ضروری مردم می‌زدند و این امری جدید نیست.

وی ادامه داد: اما آنچه که مهم است این است که محتکرین لوازم ضروری مردم پس از دستگیری در دادگاه صحرایی محاکمه و حکم‌شان اجرا می‌شد.

نماینده مردم دشتی و تنگستان در مجلس اظهار داشت: امروز کشور ما در شرایط خاص جنگ در حوزه سلامت به سر می‌برد و کسانی که دست به احتکار لوازم بهداشتی می‌زنند باید بدون گذراندن تشریفات قضایی و در دادگاه صحرایی محاکمه شوند.

شهریاری خاطرنشان کرد: به نظر من نماینده قوه قضائیه به همراه مسؤولین نهادهای نظارتی باید در زمان نظارت و کشف انبارهای اجناس احتکار شده حضور داشته باشد تا در همانجا و در جلوی انبار اجناس احتکاری محتکرین را محاکمه و حتی حکم‌شان را هم اجرا کند.

عضو مجمع نمایندگان استان بوشهر در پایان گفت:‌همانطور که رئیس قوه قضائیه دو روز قبل اعلام کرد هیچگونه رحمی نباید نسبت به محتکرین داشت و باید با جدیت تمام با این افراد برخورد کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 − یک =

دکمه بازگشت به بالا