اقتصادیبانک - بیمه و بورس

هفت هزار نفر با تسهیلات بانک ملی مشغول به کار شدند

به گزارش ریال نیوز به نقل از روابط عمومی بانک ملی ایران، در شش ماه نخست امسال هفت هزار و ۸۳۹ فقره تسهیلات خود اشتغالی و مشاغل خانگی به مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره)، سازمان بهزیستی و صاحبان مشاغل مورد حمایت وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی تخصیص یافت که ارزش ریالی این تسهیلات به سه هزار و ۱۰۶ میلیارد و ۱۱۳ میلیون ریال بالغ می شود.

از مجموع این تسهیلات، دو هزار و ۵۱۵ میلیارد و ۱۵۳ میلیون ریال وام خود اشتغالی به کمیته امداد امام خمینی (ره)، ۴۶۱ میلیارد و ۵۱۰ میلیون ریال وام خوداشتغالی به سازمان بهزیستی و ۲۰ میلیارد و ۷۰۰ میلیون ریال تسهیلات خوداشتغالی به بنیاد شهید پرداخت شده است.

بانک ملی ایران در این مدت همچنین ۶۶ میلیارد و ۸۱۰ میلیون ریال تسهیلات مشاغل خانگی نیز به کمیته امداد امام خمینی (ره) و ۲۲ میلیارد و ۴۲۰ میلیون ریال از این تسهیلات به سازمان بهزیستی پرداخت کرده است.

پرداخت هشت میلیارد و ۸۷۰ میلیون ریال تسهیلات مشاغل خانگی به افراد تحت حمایت وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی از دیگر اقدامات بانک ملی ایران در راستای حمایت از بازار کسب و کار بوده است.

بانک ملی ایران در سال گذشته هم بیش از ۳۶ هزار و هفتصد فقره تسهیلات خود اشتغالی و مشاغل خانگی به مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره)، سازمان بهزیستی و صاحبان مشاغل مورد حمایت وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی پرداخت کرده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 + 16 =

دکمه بازگشت به بالا