هم اندیشی مدیران سبزواری سایت های خبری کشور برگزار می شود

به گزارش ریال نیوز، حمید بروغنی با اعلام این خبر بیان داشت: این هماندیشی که بنا به ابتکار وپیشنهاد آقای محمدعلی مقیسه مدیرمسول دو رسانه دانانیوز و بورسنا ارایه شده، در نظر دارد تا در اولین اقدام بصورت مجازی، موضوعاتی همچون تبادل اخبار، اطلاعات، لینک و تمهیدات مختلفی که در این سایت ها می تواند دیار سربداران را در بخش خبر متفاوت جلوه دهد، بررسی شود.
مدیرمسئول ریال نیوز ادامه داد: یکی از ظرفیت های پنهان و مغفول مانده در رسانه ها، تأثیرگذاری و هدایت افکار عمومی است، توجه به حوزه خبر و اطلاع رسانی چنانچه مورد توجه فعالان این بخش قرار گیرد، نتایج بسیار خوبی به همراه خواهد داشت.

وی گفت برای تصمیم سازی درباره آینده دیار سربداران منتظر کسی نخواهیم ماند و اعتقاد داریم هر کس در هر رسته و شغلی که مشغول آن است باید برای این مهم، پیشقدم شود.

برپایه این گزارش مدیران سایت های خبری که اصالتی سبزواری دارند در تهران تصمیم گرفته اند با برپایی همایش، هم اندیشی و سلسله نشست هایی، این ضرورت غیرقابل انکار را به مردم دیار سربداران و مسئولان امر، گوشزد نمایند.
هم اکنون مدیران سایت های دانانیوز، بورسنا، ریال نیوز، روز نو، خودرونویس، اخبار ساختمان، بورس ایده آل، اقتصاد ملی، سبزوارنیوز و…. از فعالان سبزواری مقیم تهران هستند که پیش بینی می شود این هم اندیشی را برای نخستین بار در فضای مجازی و سپس با حضور مدیران سایت های در شهرستان و بصورت محلی برگزار کنند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × سه =

دکمه بازگشت به بالا